Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Altmünster am Traunsee

Altmünster, Oberösterreich , Österreich

VÍTEJTE V ALTMÜNSTERU! DOVOLENÁ - JEZERO - HORY!

ALTMÜNSTER se dvěma rekreačními obcemi NEUKIRCHEN a REINDLMÜHL je idylicky položené tržní město přímo na břehu jezera Traunsee.

Krásná poloha v nitru Salzkammergut Vás od počátku okouzlí! Kromě centrálního bodu - jezera Traunsee - které se svojí průzračnou vodou umožňuje všechny druhy vodního sportu, jsou tu turisté (88 km turistických cest), příznivci jízdy na koni, jezdci na horských kolech (84 km cyklistických a mountinbikových cest), vyznavači kultury ale i lidé, kteří si chtějí odpočinout při dovolené, jistě na správném místě!

Máte na výběr mezi množstvím srdečných hostitelů. I kulinářsky si Vás umíme hýčkat, od rybí restaurace po hostinec na horské louce!

Heimathaus Neukirchen, muzeum autoveteránů, Eggerhaus a muzeum zvířecího světa v Salzkammergut se těší na Vaši návštěvu.

Dvě tématické cesty (Altmünster: "Život na jezeře Traunsee kdysi a nyní", Neukirchen: "Viechtau a jeho lidé") názorně vysvětlují tuto jedinečnou kulturní krajinu. Brožury stejně jako pastelky pro děti zdarma (aby se mohly zúčastnit kvízu) jsou k dostání v turistické kanceláři.

Rádi Vám pomůžeme s hledáním ubytování a sestavíme pro Vás Vaši osobní nezávaznou nabídku na míru. V tomto případě nám prosím zašlete e-mail nebo zatelefonujte a sdělte nám Vaše data. Můžete ale provést i rezervaci ONLINE přes tuto webovou stránku.

TĚŠÍME SE NA VÁS !

Altmünster nabízí pravou pohostinnost!

PŘIJEĎTE - MĚJTE SE U NÁS DOBŘE - UŽÍVEJTE SI - ODPOČIŇTE SI - NAČERPEJTE ČIROU ŽIVOTNÍ RADOST!

  • obyvatel: 9.846
  • plocha: 79 km²
  • nadmořská výška (od): 442m
  • nadmořská výška (do): 442m
  • stupeň délky: 13.765912055969237
  • stupeň šířky: 47.900894269113927

Takto nás najdete:

autem:
Dálnice A1 ze Salzburgu nebo Vídně výjezd Regau, B 145 směr Gmunden, ten minout a začíná Altmünster.


Dálnice A8 z Passau - na uzlu Wels směrem A9 na křižovatku Voralpenkreuz - na křižovatce Voraplenkreuz na A1 směr Salzburg - až k výjezdu Regau, B 145 směr Gmunden, ten minout a začíná Altmünster.

vlakem:
Po trase Westbahn ze Salzburgu nebo Vídně 100 až do Attnang-Puchheim - přestoupit na trasu 170 ve směru Gmunden a Stainach-Irdning na nádraží Gmunden nebo Altmünster.

Letecky:
Letiště Linec/Hörsching - Blue Daube Airport
Letiště Salzburg - Letiště W.A. Mozarta


Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

kontakt & servis


Altmünster am Traunsee

Marktstraße 6
4813 Altmünster

+43 7612 87181
+43 7612 71410
info@traunsee-almtal.at
www.traunsee-almtal.at/altmuenster
http://www.traunsee-almtal.at/altmuenster

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA